Josef jorex

Znáte někdo telefonní číslo na youtubery?

Pls řekněte

Odpovědi
Tw!st

Ano, s některými se znám osobně, nebo jsem s nimi spolupracovat. Číslo ti neřeknu, musíš respektovat jejich soukromí.

elkon

Ne a nezajímá mě to.

cochee

Neznám a kdybych zjistil, že někdo v mém tel. seznamu ye youtuber – ihned jej mažu. :-E

Dochy

Zrovna tak se můžeš ptát: Znáte číslo na biatlonisty?
Znáte číslo na zdravotní sestry?
Znáte číslo na královnu?

Znám číslo na blogery. Počítá se to? Vyhraju něco? (ne že by mně ty blogy zajímaly, ale pár lidí znám osobně)

Adéla Šebkov

Já mám číslo na Marka Valáška (Datel) ale nemohu ti číslo dát jelikož je to osobní údaj který nechce nikdo zveřejňovat.

mcMatycatboy

Znám jen na Jirku krale

Robloxáček

Sorry, ale neznám. Kdybych je znal/a tak by jsem to klidně zveřejnil/a!