otázečkapani

nevíte jestli když si založim blog na blog.cz bude to zadarmo

Odpovědi
Bedy

Ano, Blog.cz je zdarma. Akorát nevím, jak je to s délkou příspěvku – já myslel že je prakticky neomezená.
Já bych osobně doporučil hosting Endora.cz, tam si nahrál nějaký redakční systém (můžete si tam vybrat třeba WordPress či Sunlight CMS, apod.) a můžete se předvést.

Pozn.: Pokud chcete zakládat další blog o nějakém celebritě typu hajzlpapír jako One Direction, Justin Bieber, Martin Harich, Zac Efron a já nevím co všechno, tak se do toho radši nepouštějte. Po internetu je toho dost, je to na jedno brdo a nestojí to za nic.

quentos

jo. Ale máte omezenou délku příspěvku :{(>
Doplňuji:
že je to zadarmo, máte psáno zde http://blog.cz/fun­kce … ale jak říkám, s délkou příspěvku je to děs běs, nevejde se tam skoro nic. Proto jsem přešel na americkej

Andyska008

Jak to? Na Blogu.cz mám svůj blog a příspěvky mám dlouhé a jsem se vším spokojená. Mé příspěvky bych ani nedokázala psát bez toho aby byli dlouhé :DD

quentos

Bedy: to jsem si myslel taky, dokud mi nevyskočila hláška „Váš příspěvek je příliš dlouhý“…