Karys657

Nevíte, jaky mám mít průměr na architektni střední školu?

Nevíte jaky mám mít průměr na architektni střední školu?

Nejlepší odpověď
annas

Architektní střední neexistuje. Jde o střední školu – např. obor architektura a stavebnilctví, nebo architektura a design interiéru atd.

Máte zájem o státní či soukromou školu?: V kterém městě? atd.

--
Nevím, jak je to na soukromé škola, na níž se za studium platí.

Na státní škole sestaví přijímací komise (ředitel školy) určitý počet bodů z výsledků na vysvědčení v 8. třídě a 1. pol. 9. třídy. Čím lepší známky, tím více bodů.

Na některém oboru musíte složit talentové zkoušky, samozřejmě uspět u přijímacích zkoušek. Ty se do přijetí započítávají 60 %.

Ani ředitel školy zatím neví, kolik bude v příštím školním roce otvírat tříd, kolik přijímat žáků a s jakým výsledky se zájemci přihlásí.

Najděte si stránky konkrétní školy, navštivte Den otevřených dveří, se dovíte víc informací.

Vyzkoušejte si testy na přijímací zkoušky a zopakujte to, v čem si nejste jistá. . jak vidíte, úspěšné přijímací zkoušky jsou pro přijetí důležité. .