masakrmen

Nevíte, jaké jsou novinky ve verzi 1.6 Beta v Minecraftu?

Nejlepší odpověď
chudst

Spoustu oprav tu vypisovat nebudu, jen skutecne zmeny:

  • Přidána podpora Netheru pro multiplayer
  • Přidány craftovatelné mapy
  • Přidány poklopy
  • Přidána vysoká tráva v některých biomech
  • Houby se nyní rozšiřují (velmi) pomalu
  • Přidáno nastavení serveru „view-distance“ (zobrazovaná vzdálenost). Nastavuje radius načítání změn terénu (v chunkách), které se posílají hráčům. Rozsah 3–15, výchozí 10)
  • Už není možné stavět celistvé bloky (solid blocks) na nejvyšší vrstvě mapy (sorry!)
  • Hráči uvízlí ve zdech sjedou k nejbližší mezeře, pokud tam je.
  • Boostery jsou rychlejší
  • Výrazně omezen oheň, takže se rozšiřuje pomaleji a nerozšiřuje se nekonečně
  • Semínka se nyní nachází ve vysoké trávě. Jejich získání zoráním půdy již není možné.
  • Bloky ničené ostatními hráči v mulitplayeru nyní zobrazují správně animaci rozbíjení (praskliny).
  • Aktivované dispensery vydávají zvuky a jsou animované
  • Dveře vydávají zvuky i pro ostatní hráče v multiplayeru
  • Přehrávač disků nyní podporuje více než 15 různých písní.

Zdroj: http://majncraf­t.cz/2011/05/­seznam-zmen-v-minecraft-beta-1-6/#more-5661