Virax

Nevíte jak spravit automatické mazání YouTube komentářů?

Pokaždé, když napíši k nějakému videu komentář, či odpověď na komentář a pošlu ho, tak ho tam vidím zhruba 20 sekund a poté, když zaktualizuji komentáře či odpovědi, tak už tam ten svůj nevidím. Nevíte, co s tím?

Odpovědi
Darcy

  1. koukni se, podle čeho se Ti řadí komentáře pod tím videem.. možná je máš podle oblíbenosti a ne podle času = tvůj komentář bude někde naspodu..
  2. google/YT tě má zafixovaného jako problémového a máš generální ban, nebo jenom ban, když říkáš je jenom u některých videí..
  3. Taky tě může blokovat autor/sdíleč/ma­jitel kanálu videa, pokud má s tebou nějakou špatnou skúsenosť.
  4. jestli píšeš pod anj videa, systém může některá slova nebo skratky vyhodnotiť jako nevhodné.
  5. systém může tvůj avatar nebo jméno vyhodnotiť jako nevhodné a teda nezverejní to.

Darcy

uff ještě že ne Z.. to je dnes tak ožehavé 😎

Disraeli

Myslím, že nic jako automatické mazání nefunguje… tedy rozhodně si to nemůžeš ve svém nastavení nějak takhle upravit, že se ti bude automaticky mazat tvůj valstní komentář (to je navíc docela blbost). Problém bude v něčem z toho, co píše Darcy.
Že tě blokuje ten kanál je taky možné… ani o tom nemusíš vědět a projeví se to třeba na těch komentářích.
Třeba to může být i občasná chyba na Youtube… kdo ví.

Virax

Hele, s tím autorem toho videa jsme se domlouvali na hovoru, takže ten mě nejspíš neblokl. Jen je mi divné, že to dlouho nešlo, pak jedna odpověď se odeslala a zůstala tam normálně a pak už zase žádná, takže bych to viděl spíše na nějakou chybu YouTube. Protože i pak mi to psalo „neznámá chyba“.

Virax

Hele, myslím, že by nic z toho být nemělo, jelikož se mi to stává, i když píšu pod česká videa. Takže nevím… Jenom, mohl bych kdyžtak někde zjistit, že mám ban, ač nevím za co? Každopádně díky za odpověď

Darcy

nezjistíš ban, Google/YT si nedělá hlavu s oznamováním.
Mému šéfovi blokli komenty přes g.účet protože měl nevhodný avatar – co se googlu jevilo jako dámský rozkrok byl ve skutečnosti zajíc jeho dcery na jejích rukou 😂 Na tu podobnost ho upozornil náš ekonom (prasák jeden 😉), když to šéf upravil, odhlásil se a prihlásil – mohl opět komentovat..

Virax

Já mám na YouTube úplně stejný avatar jako tady, takže takový, co mi Google sám přiřadil, prostě modré V. Takže v tom to asi také nebude. Tak uvidíme, třeba se to časem spraví nebo zkusím odepsat alespoň z jiného účtu, to snad půjde.