Žaneta8

Nevíte jak na navýšení půjčky Zaplo?

Vzala jsem si půjčku 10 000 Kč, a nyní bych ji ráda navýšila o dalších 10 000 Kč, ale nevím jak na to. Moc děkuji za odpovědi. Žaneta.

Nejlepší odpověď
Tom72

Pokud je to tvoje první půjčka od Zaplo, smíš ji navýšit pouze do limitu 16 000 Kč. Tedy v tvém případě o 6 000 Kč. Pokud jde o opakovanou půjčku, dalších 10 000 Kč nebude problém. Ale pozor navýšením, se neprodlužuje doba splatnosti, ta je u Zapla 30 dní. Jednoduchý a srozumitelný návod jak půjčku navýšit, nalezneš níže (zdroj).

Zdroj: https://finra­dar.cz/pujcky/za­plo-navyseni.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.