22aa

Nevíte, co mám hrát na PC, když se mně rozbil ovladač?

Dobrý den.
Prosím nevíte co mám hrát?
Já jsem na ps2 hrál rugby ale mě to blbne a napíše controller removed.
Prosím nevíte co mám hrát za hru na pc?
Prosím pošlete mi nějaké odkazy na hry zadarmo.
22aa.

Odpovědi
Weirdquestio

  1. PS2 má 2 otvory na ovladač. Zkus ten druhý. Zkontroluj zda není poškozený konektor / kabel.
  2. Vygoogli si hru podle svého žánru, nevím co tě zajímá. Rugby by mělo být i na mobilu (Rugby Nations).
  3. Jdi se projít ven do přírody :)

led

Ak máte laptop zavrite si ho, ak máte desktop použite tú… Na počítač si položte doskovú hru, napríklad šachy a zahrajte sa ju s niekym. Ak nechcete investovať, miesto figuriek použite mince rôznych hodnôt a hrajte na vami nakreslenej šachovnici.

mzm

Dobrá hra je „google – co je s ovladačem a jak opravit ovladač“ :)
Tipnul bych to na nějaké drátky, bude to jednoduché…
Pak ideálně, jak píše Weirdquestio, jít ven nebo pokračovat se spraveným ovladačem.

anonym

nainstalujte si na PC STEAM často mívá speciální akce kdy se i nákladné ačkové tituly dají hrát po omezenou dobu zdarma nebo tam mívají o svátcích na řadu titulů i 90% slevy … ke steamu se jako ovladač hodí specializovaný steam controller, ale stačí pochopitelně i myš s klávesnicí.

22aa

dobrý nápad díky ps2 a ovladači jim fotbalistu a nemusím hrát pohádkový hry na pc a navíc budeme kupovat ps4 protože táta říkal že bude prodávat mince do starožitnictví.