Fly

Neviete nájsť obrázok Adriana Mola?

Fotku, na ktorej je sám a

  1. pozerá sa dohora,
  2. z profilu, pozerajúc sa pred seba,
  3. kde sa proste pozerá predseba
  4. :D Kde kľačí an kolenách a niekoho o niečo zjavne prosí

:)

Bolo by veľmi dobré, keby mali fotky biele, alebo jednofarebné pozadie, ale neni to nutné. len by to bolo dobré. A prosím opäť, ab ybol na fotke sám, prípadne sa dal vystrihnúť tak, aby tam nezasahovali ruky apod. ostatných.

Kto nevie kto je Adrian Mole, je to hlavná postava skvelej knihy Tajných denník Adriana Mola a ďalších dielov. V Anglicku bol aj taký seriál o ňom.
Doplňuji:
Vôbec nič som tam nenašla, aj keď som to prešla skoro celé :( Neviete niekto ešte?

Nejlepší odpověď
rynek878

mrkněte se sem,třeba se Vám něco hodí:

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/images?hl=cs&sou­rce=imghp&q=A­drian+Mole&btnG=Hle­dat+obr%C3%A1zky&­gbv=2&aq=f&aqi=&aq­l=&oq=&gs_rfa­i=

Další odpovědi
verka

Nějaké odkazy jsou na Googlu, ale nevím přesně, co chceš. Zkus zadat Adrian Mole a uvidíš.