rebel xd

Neví někdo jak se zbavíte nachlazení už asi týden mám kašel a nechce přestat léky beru a covid nemám

Odpovědi
paul1

Proti kašli mi dobře funfuje Bromhexin. Rýma se ztratí sama od sebe za 7–10 dní, pokud tedy není rýma alergická. Nějaké rady jsoutady:

Zdroj: https://www.or­dinace.cz/cla­nek/alergicka-ryma-nemusite-trpet-zacnete-ji-lecit/

Tuisenim

Pitný režim… vypij během dne aspoň 4 l pitné vody..Je až z podivem jak voda pomáhá.

Viktorie II.

Pokud tě trápí suchý a dráždivý kašel, můžeš si nechat předepsat Kodein.

_Bůh_

Penicilin

agentpv

jo týden? V naší rodině nám to každému trvalo 4 týdny. Spousta nasmrkaných kapesníků, spolykaných léků a hektolitry vypitých čajů a grogů… Myslím že je to oslabenou imunitou díky rouškám…

rebel xd

Děkuji všem za rady