Zuno

Nevadila by vám větrná elektrárna ve vašem okolí?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nevadil, ale nesměla by být až příliš blízko kvůli hluku.

Další odpovědi
zjentek

Má vlastní? NE!!! (; D; D;

aliendrone

Vůbec ne! Tedy… pokud tím okolím myslíš třeba Německo apod. ;) :D :D

Viktorie II.

Nevadila, protože u nás nefouká.

Kepler

Nevadila, pokud by nebyla moc blízko kvůli hluku a taky by měla být dost daleko, aby nehyzdila okolí. Nejradši bych zboural i stožáry vysokého napětí.

Pepa25

Záleží, co je to okolí. V těsném okolí obydlí kvůli hluku ano, dál už ne.

Alesh

To mně by teda vadila! Nevím, proč bych měl čumět na nějakou vrtuli sahající „do nebes“, která navíc hučí a zabíjí ptáky, v zimě namrzá, až z ní lítají kusy ledu.

elkon

Obecně – vadila, protože hyzdí krajinu. A u nás by ani stát nemohla, protože i když bydlím v rodinném domku, je to ve velkém městě.

Ametyst

Vadila: mění mikroklima krajiny, což není zanedbatelné. Potom alarmisti křičí, že musíme bojovat proti změnám klimatu!

JežíšKristus

Nevadila, protože v blízkosti obce ji stejnak stavební úřad neschválí.

dubraro

V blízkém okolí, řekněme méně než kilometr, by mi rozhodně vadila.

paul1

Vadila, ta potvora je, pokud se nemýlím vysoká 100 metrů.