georgia

nesplácim žádné půjčky:cofidis,home credit atd.

Můžou mě zavřít do vězení,když jsem bez práce a jsem sama s 16letým synem?Děkuji
Doplňuji:
Nedávám nikomu palec dolů,nechápu jak je možné,že při otevření mého profilu,byly při odpovědích na mé dotazy,palce dolů.Buď dám palec nahoru,nebo nic.Děkuji a omlouvám se za někoho.Ode mně to není!!! Georgia

Nejlepší odpověď
kenyrts

Asi mi nějak nedochází,ale nevím o co tady jde?Proč by jste se měla bát vězení?????????
Doplňuji:
pěkně děkuji za palec,nakonec proč ne?

Další odpovědi
panenka

ne zavřít tě nemohou,pokud aspon trošku můžeš dávej na každou instituci nějakou menší splátku at se ti nic nestane.pokud ti nějaký dopis dojde reaguj okamžitě že jsi bez práce jsi třeba na pracáku,a proto splácíš nebo budeš splácet částky menší než je od tebe požadováno

COVERENDER

No nerekla jste zadny duvod proc by vas zavřít meli… A kdyz neni obvinění, nemuze byt trest.

fortin

Kdyby jste se zeptala před revolucí, mohl jsem vás potěšit že ano.