pes

Nerespektovani platneho rozsudku Mestskeho soudu.

Mam platny rozsudek Mest.soudu z r. 1998 a u okresniho soudu ted v r.2010 neni na tento rozsudek bran zretel,je jen citovano C.J.bez odezvy. Muzu si nekde stezovat,chtit aktivaci platneho rozsudku,nebo neco podobneho?

Nejlepší odpověď
standa

Bez bližších informací nelze rozumně poradit.

Obecně platí, že „stěžovat“ si na průběh řízení můžete v mezích, které vám ´povolí´ soudce. Jinak bych doporučoval púočkat na vynesení rozsudku a pak se ihned ODVOLAT.

Následně pak v rámci odvolání můžete uplatnit všechny své pochybnosti, které výše zmiňujete.