Lexxis

Nepřipravuje se nějaká amnestie v nejbližší době a na jaké druhy trestů by se vztahovala?

Nejlepší odpověď
standa

  1. NEPŘIPRAVUJE !
  2. Václav Klaus od března 2003 (co je ve funkci prezidenta) svého práva vyhlásit amnestii ani jednou nevyužil a nejspíš se tak až do února r. 2013 nestane…

milášek

To by bylo dobrý,kdyby náš president dal konečně amnestii.Pořád se mluví jak jsou vězení přeplněné a myslím si,že někteří jsou tam za hlouposti.Aspoň by stát taky na něčem ušetřil,musí to stát pořádný peníze.