Rokio

Nepřijde vám, že na svatbě jsou mírnější pravidla etikety než na pohřbu?

Když se člověk opije na svatbě, tak se to jaktakž toleruje, ale pokud by to udělal na pohřbu, tak by mohl být zatčen za výtržnictví?

Máte stejný názor, nebo jiný?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám jiný názor

Další odpovědi
Weirdquestio

Není moc radno dělat koniny během takové smutné a vážné události, jako je pohřeb. Zatímco svatba je radost a očekávají se i vtípky.

Každopádně opilý člověk by mi vadil za jakýkoliv okolností.

Kelt

Z matematického hlediska platí, že pokud na svatbě i pohřbu je stejný počet lidí, pak na svatbě mohou být opilí všichni a na pohřbu všichni až na jednoho.

Mc Merkurion

… máš špatnej názor …
… na pohřbu bejvá někdy, především na karu, veselejc než na svatbě …

zjentek

A je to tak spravedlivé. To proto, že na pohřbu je to není fér, než na svatbě. Když se ti ožerou na svatbě, můžeš jim vyhubovat, vyčinit jim. Když se ti ale jako dobytek ožerou na pohřbu, nezrobíš nic… nemůžeš se bránit nijak.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.