zbysek

Neporadil by někdo nějakou nebankovní společnost, u které má opravdu vyzkoušeno, že peníze pujčí?

Doplňuji:
zatim jsem se setkal pouze s podvodnikama,kte­ří chteji poplatky dopredu,nebo volani na drahe telefonni linky

Odpovědi
anonym

Co takhle Home credit?

Rocker

Zkus provident,mám s nimi dobré zkušenosti

Elk

Jedna z možností je dole na lince. Hodně štěstí.

Zdroj: http://www.fir­my.cz/detail/2589956-p-p-capital-group-praha-repy.html

AndreiRanger

Cetelem je poměrně solidní firma.

L.Knize

U jedné takové firmy pracuji. Napište mi na knize@epenize.cz svůj mail a já vám zašlu potřebné doklady na vyplnění a zkusíme s tím něco udělat.