uccello

Neotravuje vás poslední týden aktualizace Javy?

Skoro každý den se to opakuje. Pořád to chce aktualizovat.

Odpovědi
badisko

tak ji odinstaluj a nainstaluj novou …

Hamon

Posledni tyden? Java se musi patchovat neustale.

hippeace

Vím že nedávno (nebo možná dávno) se mi stalo že po mě chtěla furt aktualizovat až jsem přišla na to že za to nemůže Java ale virus.
Jinak Java mne otravuje už tak dva týdny ale ještě jsem ji neaktualizovala jelikož se ohlásí v nepřiznivou chvíli když mám nějaký důležitý myšlenkový pochod a co píšu prostě musím bezpodmínečně dopsat :D

cochee

V Ovládacích panelech si najdi panel Java a vypni (odháčkuj) „Check for updates automatically.“ To je ovšem jen konec otravování, důrazně doporučuju Sun Javu (spolu s Adobe Readerem dvě největší bezpečnostní díry současných desktopových Windows) updatovat, a to nejlépe tak, že nejprve budiž starší verze odinstalována (nevyužívat tedy automatický update).