Adis99

Nemáte typ za co na majáles?

Je nás ve třídě 32,a prostě nejsme schopní se domluvit za co na majáles. Chce to něco fakt originálního. Třeba bezdomovci,fot­balisti a roztleskávačky,EMO nebo punkáči,to už všechno bylo.. Něco fakt originálního.. Děkuju.. :)

Odpovědi
Conchus

My jsme pořádali první majáles v roce 1955 a naše třída šla za pohřební službu. Mezi vzdělanými občany města jsme sklidili obrovský úspěch. Ovšem tehdy to byla připomínka všeho co bolševik pohřbil.

RyuzakiKate

Minulej rok naše slavná škola pořádala nultej ročník a mělo se jít za prvňáčky… Letos se rozhodla opačná pohlaví – to mi nevadí, stejnak se jako holka neoblíkám, ale kluky lituju…