JarkaHor

Nemáte prosím vás zkušenost s bezpečnostní klikou?

Odpovědi
Filip84

Znám bezpečnostní zámky, bezpečnostní kliku nikoli. Máš-li na mysli tu okenní, tak ne, nemám a, laskavě, uprav svou otázku, jak se mají formulovat otázky máš v poučení a pokynech, které jsi četla, než jsi sem tu otázku umístila, ne?

Kajolka

Ahoj, my nad ní uvažujeme. Koukala jsem na ni na shop blueroad.cz a docela mě právě zaujala. Ty ses na ni koukala kde?

JarkaHor

Pořídila jsem tady tuhle https://www.blu­eroad.cz/bot-chytra-klika-ttlock-h1-92mm-stribrna/. Rozhodla jsem se pro ni kvůli tomu, že je možné ji ovládat přes aplikaci a funguje na otisk prstu.