Samsara

Nemáte někdo vyzkoušené zdravotní doplňky pro psa od Dr. Mercola? Doporučil mi tuto značku veterinář.

Odpovědi
da ny

Ano,
nemám tyto doplňky vyzkoušené.

V ČJ se ptáme na to co kdo má vyzkoušeno, na to, co chceme vědět, zjistit.
Otázka nezačíná záporem. V obchodě se ptám zda mají nějaké zboží. Nezajímá mne, že ho nemají… 😉

Hasankova

Já od nich kupuju pro našeho psa probiotika a doplněk pro zdraví očí. Za mě velká spokojenost s doplňkama, znám je dlouho, dříve jsem je kupovala v USA, když jsem tam žila.

WhiteM

Napíšete mi prosím, kde bych se o doplňcích od Dr. Mercola mohla dočíst nějaké informace?

Luiza

Já doplňky Dr. Mercola objednávám na https://www.ve­terinarni-lekarna-online.cz/

ErikaBlack

Taky tyto doplňky na veterinarni-lekarna-online.cz vyzkouším, za mě je prevence důležitá a hlavně doplňky jsou vždycky levnější než následná léčba.