Jahoda

Nemáte nějaký tip nebo recept na dobrou, ale rychlou buchtu?

Zdravím! Nemáte nějaký tip nebo recept na dobrou, ale rychlou buchtu? Předem moc děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

1hrnek krystal cukr,1hrnek oleje,4vejce,2hrnky OOmouky,1lzicka skorice,1hrnek orechu,pul hrnku rozinek,3hrnky pokrajenych jablek,1prdopec,1van­.cukr.Cukr´,vej­ce,olej vyslehat,pak pridat vse ostatni na 180 stupnu peci asi pul hod.

Další odpovědi
KIJIR

ŠALAMOUN
1hera,1skl.vo­dy,2skl.cukru,2lží­ce kakaa,1lžíce rumu,2skl.pol­.mouky,1prášek do peč.,4vejce

Svaříme vodu,heru,cukr a kakao(ne úplně do varu,stačí rozpustit).Od­stavíme a jednu sklenici této směsi si odlijeme,zbytek necháme vychladnout.Potom přidáme vejce,mouku a prdopeč.Těsto je řídké jako na perník.Po upečení nalijeme na teplý koláč odloženou sklenici směsi a posypeme kokosem či oříšky:)

kenyrts

Rychlá buchta Hrk hrk
kategorie: moučníky

recept je určen pro 0 osob(y)
doba přípravy je cca 30 min

Ingredience:
Použité ingredience:
Těsto:
1 1/2 hrnku polohrubé mouky,
1 hrnek cukru,
1/2 hrnku mléka,
1/2 hrnku oleje,
2 vajíčka,
1 prášek do pečiva,
Krém:
2 mandarinkové kompoty nebo 1 ananasový kompot kouskový i se šťávou,
1 šlehačka,1 ztu­žovač šlehačky,
1 vanilkový puding prášek nebo může být puding Creme Ole bez vaření

Příprava:
Postup práce:
Všechny suroviny na těsto zamícháme a nalijeme na vymazaný a vysypaný plech s vyšším okraje a upečeme.Na vychladlou buchtu nalijeme krém a ozdobíme čokoládovou polevou.
Krém uděláme,že všechny ingredience na krém dáme do uzavřitelné nádoby a párkrát zahrkáme a můžeme nalít na buchtu.
Buchtu necháme ztuhnout.Můžeme polít čokoládovou polevou,
Všem doporučuji.

Doporučená příloha:
dobrá kávička

Vicki

Tzv.JOGURTOVKA:3 b.jogurty,3 kelímky od jogurtu polohr.mouky,1 ke­límek od jog.(nebo 2 i 3-podle jak máte ráda sladké těsto)krupicového cukru,1/2pr.do peč.,1 vejce.Vše promíchat,nalít na vym.a vys.menší plech,poklade se ovocem-výborný je s červeným rybízem nebo merunkami-na to žmolenka z polohr.m.,cukru a másla a šup do trouby na takovou půlhodinku(kontrola špejlí)na 180 stupnů.Rychlé a výýýýborné.:-).

Málče

Šlehačková buchta
250g polohrubé mouky,200g mletého cukru,
3 vejce, 1 tekutá šlehačka(250ml),1 p­rášek do pečiva.
Vše smícháme dohromady,nalijeme na vymazaný
a vysypaný plech, poklademe meruňkami,posypeme drobenkou a pečeme při teplotě 170°C asi 20–30 minut.