Avatar uživatele
jirka F

Také se vám nelíbí, když vám někdo lže?

Mně je to proti srsti když mě někdo lže.

Nelíbí se vám také když vám někdo lže?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Zvidatel před 1366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Autista

A komu není?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zvidatel

Né, to mám úplně nejradši. Nic lepšího není. Každý má úplně rád, když mu někdo lže. Jžš. :'D

Upravil/a: Zvidatel

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Znáš někoho komu se to líbí?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Třeba seš mladej a těžce to neseš. Vyčkej v tomto ohledu času, na důchod a možná i dříve tomu určitě přivykneš. Vítej v črdeli!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Komu by se to líbilo? Jen jedna lež je prospěšná: ta milosrdná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nelíbí, ale nic s tím nenadělám. Celé velké oblasti lidské činnosti spočívají ve lhaní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Pokud se jedná o prkotinu, tak ne, u závažných věcí ano.

Víc mi vadí, když mi někdo zamlčí důležitou informaci a potom mi vyčítá, že tuto informaci neberu v úvahu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Ale voliči jsou většinou spokojeni, když dojde po volbách k politické dohodě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zvidatel

Kepler, ale taky příjde na situaci. Ne vždy je ta milosrdná lež prospěšná. Většinou by se nikomu nelíbilo, kdyby jim někdo lhal, jen aby je ochránil a říkal něco, co není pravda.
A taky záleží i na tom, co si kdo představuje pod „milosrdná lež.“ Někdo chce někoho ochránit, tak mu lže nebo zatajuje pravdu, snaží se ho od něčeho odradit, snaží se mu sprotivit věci, o které se ten dotyčný snaži, rozhoduje a dělá věci za něj. Tím, že se mu takhle snaží „pomoci,“ mu hodně často i ublíží. I víc než kdyby mu třeba řekl pravdu nebo mu vyšel nějak vstříc.

před 1366 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Keplere, milosrdná lež dokáže I ZABÍT! Zatímco pravda kolikrát JEN nasere. Bacha PŘEDEVŠÍM právě na ni- na tu MILOSRDNOU lež a podobný „milosrdenství“. );

před 1365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek