SEmperor

Nejste někdo specialista na vázy?

Zdravím čtenáře. Mám tu problém. Našel jsem ve sklepě 3 vázy, které jsou po mojí pra pra babičce. Určitě se tu najde nějaký odborník, který mi ± ohodnotí cenu váz. Dole na váze je napsáno MADE IN CHINA a u toho číslo 803. díky předem.

Odpovědi
jáára

Ta nejmenší má cenu 15000. zbytek vyhoď.

Michálek1245

Asi bych to zkusil někde, kde pořádají aukce umění a pracují s kunsthistoriky, kteří to dokáží nacenit a prostě nějakým způsobem určit původ a příběh. Ono většinou to vypadá totiž tak, že se jedná o nějaký kdo ví jaký kus, který ležel dvě století někde na půdě a patřilo to do rodinného bohatství. Nakonec se ale zjistí, že je to jen kořist Rusáků nebo Němců, kteří se v daném stavení schovávali za války.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

SEmperor

Tady máte ještě fotky k vázám.
https://postim­g.cc/gallery/07DyC­Jg