Avatar uživatele
haha

nejsem pěkný jako ostatní, už nechci chodit do školy, tam se mně smějou. Co mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4428 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
akvidzerp

Jednou jim to dojde a budou toho litovat,že se někomu smáli za jeho vzhled.A komu to nedojde ten je ztracenej případ a prostě debil…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Dělej přesně to, jakou sis tu dal přezdívku. Nikdo není tolik ošklivý, aby se mu měl proč druhý člověk smát. Každý jsme nějaký. Pokud by krása spočívala v hlouposti, tak jsou ostatní školáci krásní, a ti, co se Tobě smějí, asi neodolatelní.
Jenže tak to nebude. Někdo je krásný duchem, ušlechtilostí,pos­tavou,očima,ru­kama…jsou to jednotlivosti, které hovoří o tom, jaký člověk asi je.
Máš ve svém životě nyní hodně těžkou zkoušku. Musíš ji zvládnout a vydržíš to. Jen se toho neboj. Síly máš dost a hloupost Tvých spolužáků a dalších posměváčků by pro Tebe měla být „motorem“, který Tě bude popohánět. Nejde si toho nevšímat. Vím, že to bolí, ale mohu Tě ujistit, že z vlastní zkušenosti vím, že většina těch nejvíc vysmívaných spolužáků a dětí ze školy to dotáhla v životě podstatně dál, než všichni krasavci a krasavice. Víš proč? Protože handicap vždy v člověku otevře zdroj síly a energie, vůli tohle všechno překonat. Tak mne nezklamej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Proč myslíš ,že ostatní jsou pěknější?????
Víš jaká by byla nuda, kdybychom byli všichni jen krasavci a krasavice? Tak to já se jdu schovat do sklepa. :D:D:D
Prosím tě vezmi rozum do hrsti a kašli na ty posměváčky …však na ně dojde .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Barbucha 66

Neber je vážně … Možná ti závidí…A posmívat se za něco takového… Spíše se můžeš ty posmívat jim za hloupost a dětinskost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nevšímej si posměváčků buď rád, že jsi zdravý, vidíš, slyšíš, chodíš a že tě nebijí nebo nešikanují vždy si vzpomeň třeba na ty, kteří jsou o to vše ochuzeni, třeba i o domov..
až budeš starší všechno se zlepší a budeš se na život i na sebe dívat z jiného pohledu uvidíš 🙂
držím ti obě pěsti abys měl v tom svém životě štestí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

pošli mi na email fotku a já ti řeknu co by jsi měl zlepšit… :)
Měl by jsi vědět že každý je něčím hezký. Někdo je pěkný v obličeji, někdo postavou, někdo chováním. Vyber si…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Zavolej si na nějakou linku důvěry. Např. www.modralinka.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Co máš dělat?
„hahahaha“.
A pokud to neumíš, tak dej hlavu mezi nárazníky železničních vagónů. Třeba ti ji upraví do placičky a budeš alespoň obdivupolitování..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Smát se taky.
Když si vezmeš že se lidi smějí rádi ať je to cokoliv, nemusí ti vadit že se smějí tobě. Spíš se zamysli proč se nesměješ s nimi. Možná bereš všechno moc vážně a možná ti to někdo vnutil. Mohl bys to teď změnit a dívat se na věci jinak. Smích je nakažlivý tak se nech nakazit, rozhodně ti to neublíží na rozdíl od chmurných nešťastných myšlenek které se ti teď honí hlavou.

A když se nebudeš učit tak se ti zas někdo bude smát a ještě se ti bude špatně shánět práce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek