Horryk

Která je nejlevnější náhrada za notebook, který bude v opravě?

Chystám se dát můj notebook do opravy, ještě nevím, na jak dlouho, ale pokud to bude déle než 3 dny, jaká je nejlevnější varianta, abych za něho mohl mít na těch pár dní náhradu? Problém je, že musím každý týden stahovat jisté důležité věci, co nepočkají, na můj externí disk, takže USB je potřeba, aby daný přístroj měl. Potřebuji také min. 125 GB volného prostoru. Jaká je tedy nejlevnější varianta/přístroj, abych měl vše v pořádku?
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Schluker

Nejlevnejsi (novy) pristroj – s OS Android, podporou USB OTG a slotem na pametovou kartu. Pripadne levneji vyjde nejaky bazarovy ntb. Doma se mi vali jeden v hodnote cca 2000,– a podobnych je na prodej mraky..

elkon

Pokud stahuješ na externí disk, tak je celkem jedno jaký noťas to bude. Připojíš disk a jedeš.

Kazatel

Tři dny to zvládneš mobilem.

Schluker

Pripadne vubec nejlevnejsi je pujcit si na par dni od nekoho jiny nbt/pc.