siminn23

Nejlepší webhosting pro eshop?

S kamarádem rozjížďíme podnikání. Tak se Vás ptám, zda víte o nějakém hostingu, kde si udělat e-shop. Něco máme vytipované, ale za rady budeme rádi.

Nejlepší odpověď
SickBreed

(Dovolím si hádat z formy vašeho dotazu.) Na poměry vašeho eshopu bude s přehledem stačit hosting od Wedosu.Příznivá cena a poměrně kvalitní služby. Otázkou je, jak úspěšné může být podnikatelský záměr někoho kdo jeho realizaci řeší na tomto serveru. Být vámi to ještě jednou zvážím, nebo se minimálně pustím do samostudia všech potřebných náležitostí.

Další odpovědi
Klaproth

Manželka e-shop provozuje tady: http://www.vas-hosting.cz/program-profi.html