paliska220Be

Nejdou mi přetahovat ikony na ploše (zničeho nic) prosím poradte kdo mate skušenost.

Najednou jsem pustil notebook (lenovo G570) a na ploše jsem nemohl dát ikony do složky prostě to vůbec nereagovalo a az do ted si nevim rady.
Prosim poradte dekuji
Doplňuji:
ikony jsou videt ale je to spiš moje blbost jen nemohu přetahnout fotky do složky na ploše asi to mam nak bloklí nebo už nevím
win. 8

Odpovědi

Nemá na notebook přístup nějaký vtipálek?

1. Zkus kliknout na plochu pravým tlačítkem
Zvol možnost Zobrazit a podívej se jestli máš fajfku u Zobrazit ikony na ploše.

Bičiště

Zkus : pravy klik na ploše – vlastnosti – a tam si nastavuj vse jak by mělo dle tvé volby být.