fifik :-D

nejde mi microphone poradte

nejde mi microphone co s tím normálne šel na minulém pc ale ted ne prosím poradte mi mozna to bude nejaky driver neco poslete jestli vite nekdo diky

Nejlepší odpověď
Melkor

Vyzkoušej ho na jiném počítači, jestli tam bude fungovat tak si stáhni nejnovější ovladače na zvukovou kartu a podívej se do zvukového nastavení jestli není mikrofon ztlumen.
Doplňuji:
Driver stáhneš tak že napíšeš jméno svojí zvukové karty (popřípadě základní desky) do googlu a za to napíšeš „driver download“

cochee

Hele a mikrofon ti funguje?