Peeka

Nějaký tip na foťák pro radost?

Doporučili byste mi prosím nějaký dobrý foťák na focení pro radost? Nemusí fotit šíleně kvalitně, hlavně aby nebyl poruchový :)

Odpovědi
mosoj

Vyber si nějakého Canona. Podle tvého gusta. Po rozkliknutí máš u foťáku i zkušební fotky.

http://www.me­gapixel.cz/di­gitalni-kompakty?b[2]=canon

Lamalam

Skoro každý.

beer

Canon, Panasonic, Sony – kvalitních značek je většina aparátů na našem trhu a v souvislosti se tvými požadavky se příliš neliší.
Koupil bych tedy produkt značkový, s kvalitním akumulátorem (tady pozor, u některých fotoaparátů na tužkové baterie mohou časem upadnout dvířka, tlačící na baterie proti odporu pružinových kontaktů) a když už pro radost, ať se ti líbí také velikostí, tvarem i barvou 🙂
Zkušenost

Emefej

Jenom pro radost stačí libovolný aparát kvalitní osvědčené značky.

NikkiHeat

http://www.al­za.cz/digital­ni-foto/kompaktni/18843298­.htm

kablik

čím méně megapixlů tím líp, posílat fotky z foťáku který má 12 i víc MP je velice obtížné, a že se jimi budeš ctít pochlubit o tom nepochybuji..

Emefej

Slyšel jsi někdy o tom, že existují programy, říkáme jim grafické editory, ve kterých jde rozlišení snímku snížit?