Meffinka

Nějaké chyby ve smlouvě?

Dobrý den. Na internetu jsem různě hledala nějaké chyby ve smlouvě o dílo, ale mají to zpoplatněný, tak se chci zeptat, jestli náhodou s tímhle nemáte zkušenosti a znáte tak alespoň pár chyb, věcí, které v té smlouvě být nemají. Moc děkuju :)
Doplňuji:
smlouva o dílo je smlouva o zhotovení třeba nějaké stavby, konstrukce..

Odpovědi
Drap

Mělo by tam být uvedeno v podstatě všechno, druch prýce, rozsah, termíny, výše ceny,popřípadě další věci a taky samozřejmě sankce za nekvalitní práci, za zpoždění a podobně.

kikinka2210

o čem je smlouva?

Jambalaya

Smlouva o díle je velice individuální záležitost. Zkuste upravit vzor v odkazu, smlouvu lze zdarma stáhnout ve wordu.

Zdroj: http://smlouvyz­darma.blogspot­.com/2008/05/smlou­va-o-dilo-vzor.html