Neetické chování (firmy)

Neetické chování mezi firmami na vzájem?
Co zde například patří? Jaký to může mít následek?
Díky

Doplňuji:
je to úplně jedno, tak všeobecně, co tam prostě patří a tak :)

Nejlepší odpověď
Drap

Bylo by třeba upřesnit. Následek může být ztráta zákazníka, nebo také soudní spor.

Další odpovědi
zjentek

patří tam veškeré neetické chování. Pochopeno bude po nastudování etiky. Následkem je negativní obchodování.

rigormortis

Patří tam například špinění jména druhé firmy (vypustí hoax o tom, že např. v jejich chlebu byla zapečena myš) nebo např. kopírování nápadu a vydávání ho za svůj (design, tech. řešení, koncept výrobku) a následné špinění, že vlastně ta firma co měla nápad jako první ho kopírovala.
Následek může být i likvidační pro poškozenou firmu (poškození jména znamená odliv zákazníků).