Avatar uživatele
VojtěchKubán

Nedoručený dopis ze zahraničí

Zdravím, známý mi poslal z Velké Británie dopis, klasickou obálku prioritně, říkali že by to mělo trvat 3–5 pracovních dní, už je to avšak 7 pracovních dní a dopis stále nikde. Dá se s tím něco dělat? Jdou dopisy přes celnici kde by se to mohlo zaseknout nebo přes celnici chodí jen větší zásilky když to jde ze země mimo EU?

Zajímavá 0 před 23 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud to bylo zasláno doporučeně, šlo by dohledat. Pokud pouze obyčejný dopis dohledat nejde a ani se o to nebude nikdo pokoušet.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

7 pracovních dnů je ještě brzy na reklamaci, ale odesílatel vám může potvrdit, kdy přesně to poslal a pokud to poslal doporučeně a má podací číslo, tak lze může zjistit stav doručení pomocí trackovacího nástroje: https://www.ro­yalmail.com/track-your-item

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Z Británie chodí pošta pomalu. Někdy chodí přes Německo, a tam to orazítkují, někdy je tam razítko z Malty. Deset dní je asi průměr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Co ti odpověděli na poště?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VojtěchKubán

Na poště jsem osobně ještě nebyl, teprve dneska to začínám řešit. Psal jsem dneska email ale ještě neodpověděli. Nevím jestli se může stát že dopis z nějakého důvodu nebude doručený na adresu ale na nejbližší pobočku, ale předpokládám že to by mi nechali ve schránce oznámení o nezastižení, a to jsem nedostal.

Nový příspěvek