Michal Kole

Nedopustila se třídní z učňáku podvodu, když mi slibovala, že po průmyslovce budu mít větší uplatnění a ono nic ?

Byl jsem po vyučení asi den před předáním výučního listu

třídní se mě ptala zda mám již práci, já řekl, že ne

tak se mě ptala jestli bych nechtěl jít ještě na průmyslovku, já řekl, aby se poradila s mámou.

Druhý den máma naklusala do školy, šli jsme za ředitelem.

Třídní a ředitel mámě vysvětlili, že technici jsou na trhu práce žádaní a že s maturitou budu uplatnitelnější na trhu práce a že rychleji získám místo když budu kromě elektriky znát i „mechanickou“ stránku strojů.

Nejlepší odpověď
Ar

Začni hledat důvody, proč nemáš práci, nejprve u sebe, než začneš obviňovat někoho z podvodů. Důvod najdeš pak daleko rychleji.
To že máš maturitu ti ještě nezaručí že máš automaticky práci. Hlavní je něco umět.

Další odpovědi
terry

Podvodu se nedopustila. Má pravdu.
Ale také je potřeba se snažit, hodně umět, být šikovný a také komunikativní, vstřícný, ......

Drap

To měla pravdu. Ale za to, že si si stejně práci nenašel, nemůžeš vinit přece ji.

Robert_PM

Znám jednoho Tobě podobného. JUDr. PhD. Mgr. & Mgr. Henryk Lahola. Dvě vejšky, a taky ho nikdo nezaměstná…