SEmperor06

Poradíte jak vyřešit, když se nechce spustit Adobe Pemiere Pro?

Nefunguje mi adobe premiere pro vždycky když ho spustím tak se chvilku načítá a pak mi to napíše Directory access error. Please make sure your user directory isn't locked. Muže mi prosím někdo poradit jak to mam opravit

Nechce se spustit adobe premiere pro

Odpovědi
Edison

Tyto problémy se spouštěním programů jsou tu popisovány opakovaně. 1. Zjistit, jestli jsou potřebné adresáře přístupné, a to i pro zápis. 2. Být přihlášen jako správce. 3. program „spustit jako správce“.

elkon

Když nepomůže to, co je zde už popisované, tak asi nezbude než zkusit jiný program pro úpravy videa.