Rokio

Nebude vám vadit, že vy zaplatíte moje náklady na léčbu v blázinci?

Platí se ze zdravotního pojištění. To mi platí stát, tedy daňoví poplatníci.

Opravdu vám to stojí za to? Bylo to oboustraně prospěšné, když vy byste to cálovali?

Nejlepší odpověď
led

Rokio, myslíte si, že jste schopen zaplatit za svůj pobyt na psychiatrii?

Trochu fikce na doplnění:
Prostě i pro nás bude levnější finančně přispět na váš pobyt v „blázninci“, než abyste svými šílenými dotazy ohrožoval naše zdraví.
Je to pro vás dostatečný důvod?

Další odpovědi
elkon

Pro nás to prospěšné není, ale tak jsou nastaveny zákony. Ale třeba se tě tak aspoň zbavíme a nebudeme řešit ty tvé hovadiny.

cappuccino

Rokio, zda se mi to? Nebo je to fakt, ze ty se nas svymi otazkami snazis vyprovokovat?
Nekdy mam ten pocit, ze ty si v te sve diagnoze primo medis!!!!

Savier

Nevadí mi to. Jsem rád že pomáhám nemocným lidem.

Emefej

Nevadí, je to pro blaho nás všech. Přeji dlouhou a hlavně úspěšnou léčbu.

Drap

Vádí, ale co s tím mohu dělat?

Všude je dneska blázinec protože nikdo není normální