zjentek

nebude to kvůli tý prodlužky nějak blbnout?

potřebuji rozlousknout jeden voříšek s připojením- když si koupím wi-fi usb adaptér do mýho stolního PC a strčím jej do 1,5m dlouhý usb prodlužky a to proto, aby mi danej adaptér mohl pěkně viset z okna, nebude mít ta prodlužka nějakej, myšleno jakejkoliv, vliv na správnej chod toho wifi adaptéru?

Nejlepší odpověď
Hlada

To je nepraktická kombinace. Do počítače si dej WiFi kartu a za okno anténu pro venkovní použití.

Další odpovědi
AmazedWolf

Ne. USB prodlužovací kabel by měl jít bez problému do 5 metrů. Ale kup si nějakej odolnej adaptér a připojení mezi prodlužkou a adapterem oblep aspoň páskou, jestli chceš aby ti vysel z okna.
Doplňuji:
*visel

jáára

bude to blbnout, ale ne kvůli prodlužce, ale proto, že to chceš pověsit z okna.