Avatar uživatele
Stříbrný

Navazuji na svou otázku před 17 dny a nyní se ptám už konkrétně. Jak jste spokojeni s novou verzí e-mailu na seznam.cz?

Už bohužel mám novou verzi, přestože jsem ji ve Zkušební verzi e-mailu po vyzkoušení jasně odmítla odkliknutím "Nechci". Chtěla bych vědět, jak ji přijímáte? Každý ji tam odmítá, nikdo s ní není spokojen. Ani já ne. Bohužel ani po více než hodině(!) snažení se mi nepodařilo tam své nespokojené připomínky vložit (že by byl systém Seznamu natolik zahlcen?). Jsem pěkně naštvaná, že mi bylo vnuceno, co nechci a bude mi trvat hodně dlouho, než se s novým e-mailem smířím, jestli vůbec někdy. Zkoušeli jste psát své připomínky k novému e-mailu přímo Seznamu.cz? Jaké jsou vaše pocity z nové podoby e-mailu?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Já se s novou verzí smířila. Nemohla jsem přijít na to,
jak psát, ale bylo to jednoduché. Zapnu - přepnout na
prostý text a potom se vrátím. Jen jsem nezjistila, kde
se upravují barvy :(

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nejsme.
Je nepřehledná, a co nejvíc bije do očí, nápis "vrátit" na vracecím tlačítku nahradili nesmyslným pleonasmem "vrátit zpět".


Avatar uživatele
Zlatý

Nová verze mi tam taky naskočila sama, myslím, že si zvyknu, tak jako jsem zvyknul na novou verzi Seznamu před lety. Moc často nemajluju, tak ještě pořádně neumím posoudit. Ještě mám adresu na centrum.cz, tam je to podstatně horší a nespolehlivé.


Avatar uživatele
Zlatý

... no jo, zase novoty, a jako vždy k horšímu, ale zvykám si ...


Avatar uživatele
Zlatý

Nevím, jelikož na meil chodím přes applu na tabletu, tudíž jsem změny nezaznamenal.


Avatar uživatele
Bronzový

Vadí mi správa kontaktů jsem zvyklí nejdříve na příjmení a potom na jméno, nejde nijak předělat psal jsem dotaz jak je možno kontakty upravit od Seznamu žádná odpověď. Správa kontaktů se jim vůbec nepovedla !!!!!!


Avatar uživatele
Zlatý

- je mi to fuk, na SeznamMail lezu tak jednou za uherský rok
- je velmi pravděpodobné, že ´Seznam´ nechce znát negativní ohlasy
- je velmi pravděpodobné, že ke změně (no - je fakt, že to nevím...) došlo ve vztahu se změnou nějakých marketingových ´zásad´ - a představy (zaplacené reklamou) markeťáků jsou takřka nedotknutelné (názory uživatelů)
- buďto se s tím smiř - anebo si v mailboxu nastav trvalé přesměrování pošty na mailbox (ten si předem založ) někde, kde tě poskytovatel bude (aspoń nyní) méně dožírat
;-)


Avatar uživatele
Zlatý

Mám stále starou verzi a novou ani nebudu zavádět.


Avatar uživatele
Bronzový

Copak podoba, na ní mi tolik nezáleží, jako na funkčnosti. A s tou jsem víceméně spokojen, systém běží na moderních prvcích, je svižnější, Firefox na skriptech krásně sviští. Ale nelíbí se mi osekané funkce. Zvlášť špatně vydýchávám skoro nulovou správu kontaktů. Už jsem jim to napsal asi před týdnem, využil jsem k tomu odkaz vlevo dole po přihlášení. Doufám, že na funkcích zapracují.
I když by mi to mohlo být jedno, poštu spravuji přes klienta, v práci přes imap, doma přes pop3. Ale občas se člověk připojí i z webu a pak ocení funkce, které mu práci usnadní a ne omezí.


Avatar uživatele
Zlatý

Seznamu je úplně jedno, jestli uživatelům nový e-mail vyhovuje nebo
ne, měnit (asi) nic nebude, takže je úplně jedno, co si o něm myslíme.

Pár věcí mi tam vadí, ale řekla jsem si, že mám jenom
dvě možnosti → buď si na ně zvyknout nebo přejít jinam.

Nejvíc mi vadí, že mi pošta s e-mailem na Seznamu chodí
s označením „Seznam Email“ místo původního jména a příjmení.
A hned na druhém místě je barva textu příchozích e-mailů.
Tmavě modrá barva na tmavém pozadí se nedá číst…

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

briketka10

Drape
omylem jsem Ti dala paleček. Je to tak e-mail od
seznam.cz byl nastaven opravdu automaticky :(

Avatar uživatele
Stříbrný

pusinka50

Ad drap: oni právě to zavedli automaticky

Avatar uživatele
Stříbrný

pusinka50

ad gecco: tím "trvalé přesměrování pošty na mailbox " myslíš asi zřídit si nový e-mail jinde? Ale kde, jaké domény, či jak se tomu říká, jsou dobré? Např. na Post, gmail atd? No, ptám se jako blbeček, tak polopaticky prosím:-)

Avatar uživatele
Zlatý

cochee

Post.cz, email.cz a možná ještě další jsou jen "aliasy" seznamu, to bys přešla z bláta do bláta ☺Můžeš také vyzkoušet mail centrum.cz, kam patří taky aliasy atlas, volny a mujmail, ale tam to je se spamem snad ještě o něco horší než na seznamu, já je ale používám, protože jejich webové rozhraní mi vyhovuje. Mám je spíš na oficiální věci, kde mi nechodí příliš mnoho objemných příloh, protože kapacita schránky je spíš malá. Je ale fakt, že jsem i tak ještě nebyl nucen mazat zprávy a uvolňovat tak místo.

Avatar uživatele
Zlatý

cochee

Gmail je celkem spolehlivý co se týká filtrace spamu - téměř nula. Jinak ale má trošku jinou filozofii a já osobně jsem si na ni nějakou dobu zvykal. Nakonec to ale dopadlo tak, že jsem provedl v gmailu import všech zpráv z mých tří seznamáckých schránek, všem kontaktům ze seznamu poslal maila, ať si aktualizují na mě mailový kontakt na ten na gmail a všechny seznamácké schránky zrušil. Zůstaly mi tedy jen seznamácké účty, které fungují i u jiných služeb seznamu, třeba spoluzaci nebo login do diskuzí u článků.

Avatar uživatele
Stříbrný

pusinka50

cochee: díky ti za vysvětlení:-) Tohle jsem potřebovala slyšet:-) Zatím nemám náladu a čas to řešit, počkám chvíli, až mě ještě víc nas-rou, blbci blbí seznamácký a pak asi prubnu ten g-mail a ošahám si ho.

Avatar uživatele
Stříbrný

pusinka50

ad pl4toon: no právě, že jsem přes hodinu se snažila vložit svůj příspěvek v odkazu vlevo dole po přihlášení a jen se dokola objevoval znovu můj příspěvek s poznámkou nad tím, že byl mezitím vložen jiný příspěvek a jestli chci ten svůj zachovat

 

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý ge0rge 1274
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý mosoj 1103
Zlatý Hlada 1030
Zlatý led 1007
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Zlatý cochee 745

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.