sunchAtor

Natíráme stěny a máme dvě barvy jak se to dává tmavá na kratší stěnu a světlá na delší nebo naopak?

Nátěr stěn. Barvy.
Natíráme stěny a máme dvě barvy jak se to dává tmavá na kratší stěnu a světlá na delší nebo naopak. Předem děkuji. Nutné

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud chceš opticky zmenšit, použij tmavou na větší plochu.

Další odpovědi
mojitek

obecně světlá zvětšuje a naopak tmavá zmenšuje prostor. Např máte li vysoký strop a chtěl/a byste to „zamaskovat“ ,tak použijete na strop tmavou barvu. Pokud máte malé místnosti,tak se tmavé vyvarujte nebo jí dejte co nejméně,třeba jako dekor apod.