Radek22

Nastavení WiFi na platebním terminálu

Koupil jsem nový DSL modem , vše běží až na platební terminál. Když se připojím na modem přes mobil a zapnu hotspot té WiFi a následně se na platebním terminálu přihlásím na ten hotspot tak je terminál připojen. Naopak když se pokouším připojit přímo na tu WiFi tak to prostě nejde. Vůbec se nepřipojí po zadání hesla.
Poskytovatel internetu Vodafone.
Nějaký nápad kde by mohl být problém ?
Děkuji

Odpovědi
Dochy

Tipnul bych to na nějaké problémy se zabezpečením. Nejspíše se spolu (terminál a modem) nedokáží domluvit na šifrování, které by uměli oba. Nejspíše bude třeba kontaktovat dodavatele terminálu (nebo vyměnit modem, ale bez podrobností je tu značná pravděpodobnost, že se situace bude opakovat)

jáára

Terminál má svého člověka od vydávající banky. On řeší technické problémy.

jáára

Je potřeba být na tom místě. Tady nic nepořídíš.