Zlatonka

Našla jsem hodně starý recept po prababičce na jedny opravdu výborné koláče..

Co vím, tak se vůbec nikde nedělají, nebo jsem je aspoň za posledních min. 15 let nikde neviděla ani nejedla.. Můžu si takový recept zapatentovat?? Jak se to dělá, musím tam asi uvést ten recept a vymyslet název jak by se jmenoval?? Poradíte?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Napište Babiččin koláč a recept.
Doplňuji:
˝Také bych jej rád ochutnal d Prosím dejte sem recept

Další odpovědi
Reezo

Jestli se dělali dříve, tak už někdo bude mít patent nejspíš. Navíc je docela dost možné, že se furt někde dělají. Svět nekončí za hranicí města nebo státu. Lepší by bylo podělit se o to s lidmy, aby mohli případně upéct nějakou laskominu pro někoho koho mají rádi. 🙂

opportunity

Kdybys je vyráběla na prodej, mohla bys mít třeba něco jako užitný vzor. Ale patent to nebude. Když by někdo přišel na recept na coca-colu, tak ji může klidně vyrábět, jenom ne pod stejným názvem.