Jero

Našel jsem lebku neznámého živočicha, už přes rok nevím, komu patří. Poradíte?

Dobrý den, mám foto lebky kterou jsem našel minulý rok o prázdninách v lese. Pozná někdo čí je?
Foto zašlu na mail, když mi napíšete do zpravy email.
–Sem nemohu uploadnout obrázky--

Nejlepší odpověď
led

doporučuji:
pro ochranu svého soukromí nedávejte si na veřejné stránky, tedy i sem, svůj e-mail, na prvotní kontakt komunikujte přes vnitřní poštu.

Dodatok:
pokiaľ chcete vložiť obrázok po napísaní textu
v ponuke Obrázek kliknite na tlačítko Prohledávat a vyberte si z adresára potrebný obrázok a potvrďte Otevřít
(Doporučujem pre farebný obrázok použiť rozlíšenie s 256 farbami (bohate stačí) a nie veľkým rozmerom obrázku.)
Ďalej pokračujete zaradením otázky do kategorie a potvrdiť odoslaním. Hotovo.