ShyDoe

„Naše systémy zaznamenaly neobvyklou návštěvnost z vaší počítačové sítě.“

toto se mi zobrazuje, když chci něco vyhledat na googlu… a dál mě to nepustí, tak že nemůžu vyhledat skoro nic.. včera jsem si nainstalovala FormatFactory – pro převod formátů videa atd.. a chrome mi po stáhnutí tohoto programu napsal, že je tento soubor škodlivý… stahovala sem to ze slunecnice.cz tak jsem to zkusila stáhnout z firefoxu ten s tím neměl žádný problém, pak jsem ten soubor otestovala avgéčkem a všechno v pohodě… tady na té stránce http://suppor­t.google.com/web­search/answer/86640?r­d=1 mi radí co s tím, tak jsem pc otestovala avg a nic, pak jsem spustila program na vyhledání malware a taky všechno v pohodě, tak nevím… :/
myslím si, že za to,co mi google píše , může právě tento program… mám ho odinstalovat a stáhnout z jiného serveru ? Nebo je to něčím jiným ? Dkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
pl4toon

Na zkoušku jsem stáhnul Format Factory ze Slunecnice.cz, otestoval jsem ho v nejnovějším NOD32 v ESS s aktuální virovou databází a vše v pořádku, žádná nákaza.
Na jaké jste síti? Na domácí, nebo nějaké sdílené, třeba na koleji? Jestli jste doma na vlastním internetu, který si sami platíte, tak je to divné a pak byste měla navštívit fórum na www.viry.cz a požádat je o diagnostiku svého operačního systému. Jsou to tam většinou profíci v oboru, nikde se vám nedostane kvalifikovanější rady zdarma než tam. Napište jim to samé co tady, oni už si vás navedou co a jak.

Další odpovědi
Bedy

Tohle vypadá podezřele, vyžádám si od Vás výpisy z programu RSIT.
Program stáhnete z http://images­.malwareremoval­.com/random/RSIT­.exe
Po stažení program spusťte – nechte tam nastaveno na 1 month a klikněte na tlačítko Continue. Nyní se otestuje počítač, spustí se nástroj Hijackthis – tam odsouhlaste podmínky použití kliknutím na tlačítko I accept.

Po dokončení skenu najdete v trnto počítač – Místní disk C:\rsit dva soubory – info.txt a log.txt
Oba nahrajte na leteckaposta.cz nebo jiné internetové úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní pošotu. Podívám se Vám na to.

badisko

Proc nestahujete programy primo z jejich stranek?..http://www­.pcfreetime.com/ no zkusit to muzete …

Mc Merkurion

taky se mi to jednou stalo,něco jsem hledal,a neustále googlil,stačilo zavřít prohlížeč a otevřít znovu a bylo to v pořádku