Lily321

napište prosím 3 historické země které se nekryjí.Jaké to jsou Země?

Nejlepší odpověď
led

Priestorovo Peru, Čína, Egypt
Časovo Babylonská ríša, Aztécka ríša, Česká republika
Doplňuji:
Lily321,
tá známka (1) patrí mne, nie tebe, treba sa stále učiť aj doma a viac dávať pozor v škole.

M.

To myslíš vážně?

led

Zjavne to myslí smrteľne vážne.
Ako tak sledujem Komenský sa v hrobe obracia a vyhlasuje spolu s Maymi „Koniec sveta“ nad stále viac zhoršujúcimi sa znalosťami našich školákov.

quentos

dotaz od M. byl nejspíše směrován na tazatelku (Lily), jestli myslí vážně svoji otázku

led

ad quentos
Ja som to pochopila tak isto, ale to mi nebráni predsa povedať svoj názor. Od toho predsa diskuzia je.