kristyna8047

napájení ze sítě,nenabíjí se

před chvílí mi noťas hlásí vybitou baterku, ale zdroj mám zapojenej a ten je v pořádku (mám novej a je tam kontrolní dioda) po kliknutí na ikonku baterky mi tam naběhne „napájen ze sítě, nenabíjí se“ a už jsem zkusila všechno restart PC, vypnutí PC a nechat bejt, vyndat baterku, dát kabel do jiný zásuvky, vyndat a zandat…
Poraďte mi co stím, nebo já už z toho fakt vyrostu.

P.S. flash test baterky v BIOSU dělat nebudu, to bych mu taky pak mohla říct papa

Odpovědi
jirka F

zkus vidělat aspoň na 5 minut baterku očisti jí od prachu ale suchou hadrou ! a po 5 minutách až to dočistíš zandej zpátky a zapni do zásuvky taky jsem to měl a pomohlo mě to .