Denise

Je možné že po změně nastavení napájení baterie se baterie přestane nabíjet?

Mám notebook Lenovo g505, starý půl roku. Včera jsem shodou okolností něco hledala v nastavení a je dost možné, že jsem se mohla překliknout a změnit něco v nastavení baterie. Dnes jsem si totiž všimla, že se baterie nenabíjí je na hodnotě 56% a nejde nahoru. Pokud mám ntb zapojen v síti hodnota je stále stejná. Nevím jestli je to baterií nebo nastavením. Nevíte někdo prosím? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně jste změnila režim baterie na Nejlepší stav v Lenovo Energy Management. Proto opět skočte do LEM a změňte nastavení na Optimální doba nebo tak nějak.

Případně u některých modelů mám zkušenost, že po vybití baterie, následném nabití většinou LEM navrhne změnu režimu baterie – je to tedy celkem chytré.