nalez bankomatu

ahoj,projizdel jsem tady ty otazky a odpovedi a dostal jsem se k dotazu,kde pani pise,ze nasla bankomat.hrozne me to udivilo.proto bych se chtel zeptat,v kolik takovem bankomatu muze byt penez a jestli se da vubec nejakym zpusobem otevrit.dekuji ro­man

Nejlepší odpověď
Dandi

Taky si myslím, že jinak než rozbrušovačkou nebo něčím podobným se tam dostanete. Co se týče hotovosti, tak myslím, že když se nějaký ukradl, tak byla vždycky škoda okolo 1mil. korun, takže po odečtení ceny bankomatu (asi půl mil.) máte hotovost =)

Další odpovědi
alenka901

NO TO BUDETE ASI MUSET ZEPTAT JÍ .KOLIK TAM BYLO PENEZ TĚŽKO ŘÍCI

LuciJe

Zloději bankomaty obvykle „otvírají“ autogenem.