Avatar uživatele
JarkaHor

Nakupujete oblečení z druhé ruky ?

Zajímavá 0 před 695 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
IvkaH

Nakupuju ho jak sobě, tak i dětem. Vždycky tam totiž narazím na nějaký lepší a značkový kousek :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Máma mi kupuje většinou oblečení ze second-handu. Je mi celkem jedno, co mám na sobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Když je někde dobrý sekáč, ráda nakouknu. Člověk by nevěřil, jaké super originální kousky se dají sehnat. Člověk v tom pak nepotká dalších x lidí za den. Dobře se takto buduje osobitý styl. V běžných obchodech je vše na jedno brdo, ale dá se to krásně ozvláštnit právě něčím spešl ze sekáče. A že je to z druhé ruky? No a co? Snad se to vypere. Boty bych tam však nekoupila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Allousek

Co jsem se dostala tady k tomu eshopu, tak nakupuju oblečení z druhé ruky poměrně často :) https://www.genesis-eshop.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Drive jsem byla proti, nez jsem zjistila, ze nektere kousky jsou skutecne kvalitni a neokoukane.
Moje kamaradka z Nemecka si pri navsteve pokazde odvazi znackove kousky a rika, ze doma by si je nemohla dovolit. Ale ma velikost 36–38, takze tam je vyber nejvetsi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JarkaHor

Máte nějaký second hand u vás ? :) My jsme tu měli jeden, ale ten se zrušil, tak pokukuju jestli nejsou nějaké internetové sekáče a na nic jsem nenarazila.

Avatar uživatele
Millisek

Zkus Genesis, ti mají super našlapaný eshop :)

Nový příspěvek