nikolew

Najde se tu někdo kdo má učení jako koníček?

Nejlepší odpověď
marci1

Učení, vzdělávání, studium mě baví. Ráda se dozvím, co nevím. 🙂
Neznámý autor : „Účelem vzdělání není zaplnit mysl, ale otevřít ji. Čím více poznatků si osvojíme, tím víc si uvědomíme, co ještě neznáme.“

Další odpovědi
setapouch

Učení přímo ne, ale vzdělávání ano. Jsem už spoustu let po škola a před časem začal chodit na VŠ. Když víš co a proč se učíš, když si to dáváš do souvislostí, je to celkem zábava. Škoda, že jsem to nevěděl před dvaceti lety :)

Danislava

Já to určitě nejsem! 🙂

Andrílek

Já miluji učení!