.,.,.,.--§§,

Najakou SŠ? Známky mám dobrý (5 dvojek).Mamka mě tlačí na Hotelovku,ale já nejsem moc na jazyky.Jaká by mi mohla jít?

Nejlepší odpověď
Bedy

Školu vybírej podle toho, co tě baví. Není jednoduššího klíče.

Další odpovědi
marci1

Školu si vyber podle toho, co Tě baví. Pokud nemáš ještě jasnější představu, tak běž na gymnázium a potom se rozhodneš, jakou VŠ bys chtěl/a/ studovat. Pokud nejsi na jazyky a baví Tě matematika, fyzika, chemie, tak třeba průmyslovku. Poraď se s výchovným poradcem na škole, určitě Ti poradí.

maistrdc

Jdi za svým rozumem

JanaViki

Obchodka, gympl, zdrávka ;)

VeveVeve

Běž na to co tě baví.Jiank skus gympl ;) jestli tě baví hudba a umění skus konzervatoř;)