Avatar uživatele
zjentek

Nainstalovali byste si na smartphone Telegram? Není to nebezpečné?

Prý jde o software z Ruska 🤷‍♂️, no a co to má znamenat?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 647 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rrihamirek1

Ja pouzivam uz mnoho let.😏

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Používat mobil JE NEBEZPEČNÉ i bez jakékoliv instalace čehokoliv. Vždycky máš na něm OS. Jinak – určitě je to LEPŠÍ volba, než WhatsApp (Facebook). Venkoncem VŠECHNY platformy jsou zaměřené PROTI klientovi, tak či onak dělají neplechu (fízlují). Jenže pokud mám na výběr, tak se raději nechám šmírovat Čínou/Rusem, než NSA/CIA a Čestapem. Ti druzí mi mohou zavařit MNOHEM SNÁZ, tak proč jim to usnadňovat. :)

A že jde o soft z Ruska? No a? Bojíš se snad, že tě coby nepřítlele zablokují, jako to udělal třeba Youtube? Nevšiml sis, že VK (ruská obdoba FB) NIC takového neudělal? Perlička – YT sice zamáznul monetizaci ruským uživatelům (aby ty prachy náhodou nedali na válku proti Zelenskému a jeho kamarádům), ale jejich videa vesele nabízí ke shlédnutí dál. Prachy za reklamu si přirozeně všechny nechává. Nic takového na ruských platformách nehrozí. Navíc neskutečná CENZURA na západních platformách dosáhla TAK ZHOVADILÉ formy, že už je to o ničem. Ještě máš chuť na „západní“ SW? ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Mám, používám občas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Ne, Telegram bych si nestáhl, stejně jako např. čínský Tik Tok.

Upravil/a: Dvorní šašek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pospíšil

Potenciálně nebezpečné je nainstalovat Jakýkoli software. Ano, osobně mám pocit, že ruský původ může indikovat vyšší nebezpečí. Ale přesto Telegram nainstalovaný mám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek