Stingo

Nahlásili byste někoho, že nedělá EET?

Nejlepší odpověď
Drap

Proč bych to dělal? Nejsem státem placený výběrčí daní. Z mých peněz se dobře platí lidé, kteří to mají hlídat. Tak ať to dělají.

Další odpovědi
Rokio

Nenahlásil.

Pokud jde o Vietnamce, tak si myslím, že je to taková národní tradice, že oni nevydávají účtenky. U nich mi to nevadí.

U Čechů a jiných menšin mi to sice vadí, ale nejsem práskač, takže bych si to nechal pro sebe.

Arne1

Účtenky s EET beru jen v hyper- super- kdy dodatečně koukáme co jsem koupil. JInak se tím nezatěžuju a tak to ani nepoznám zda tam jsou nějaká hausnumera nebo ne

pepe88

Pokažde se vyskytne špeh.

Rocker

Ne,nejsem práskač.

Šidlo

to by musel byť šmejd, ktorý šikanuje zamestnancov a predáva šunty

ja som za poctivé platenie daní, ale zasa poznajúc náš (aj váš) štátny aparát......pred­hodiť mu človeka len za EET.....nie som sadista!

Mc Merkurion

… proč bych to dělal, najde se daleko aktivnější bonzák …